Sale konferencyjne i szkoleniowe

Jak znaleźć dobry catering?

CateringGdy chcemy urządzić konferencję, szkolenie czy przyjęcie komunijne, jedną z najważniejszych rzeczy, o której musimy pamiętać jest zadbanie o posiłki. Zaproszeni goście ten element organizacyjny z pewnością będą jakoś kojarzyć z danym wydarzeniem, w którym uczestniczyli. Dlatego jeśli chcemy wywrzeć dobre wrażenie, warto m.in. zadbać właśnie o odpowiedni catering. Tylko jak znaleźć firmę, która sprosta oczekiwaniom gości?

Więcej…

   

Jak zorganizować konferencję?

Organizacja konferencji - sale konferencyjneKonferencje i szkolenia to ostatnio coraz popularniejsza forma zarówno dokształcania i rozwijania pracowników, lecz także promocji firmy.

Coraz więcej przedsiębiorstw o różnych rozmiarach decyduje się na organizację takiego spotkania, lecz nie wszystkie wyglądają tak, jak powinny. Jaki jest sekret dobrej konferencji? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Więcej…

   

Wynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych

Wynajmowanie sal konferencyjnychWynajmowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych staje się coraz popularniejszą alternatywą dla posiadania takiego pomieszczenia na własność.

Dla wielu to luksus, ale dla innych to niepotrzebny wydatek, zwłaszcza, jeśli taką salę użytkujemy tylko na specjalne okazje. Jej sprzątanie czy ogrzewanie należy bowiem opłacać cały czas.

Więcej…

   

Ośrodki szkoleniowe - wyposażenie i wynajem sal szkoleniowych

Polskie urzędy, oraz liczne firmy skarbu państwa wydają krocie na budynki przeznaczone do celów szkoleniowych. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że przy urzędach w dużych miastach znajdują się hotele pracownicze i profesjonalnie wyposażone ośrodki szkoleniowe, w których sale szkoleniowe posiadają dobrej klasy sprzęt nagłaśniający, rzutniki, komputery, wygodne stoliki i krzesła.

Więcej…